Pobierz naszą bazę

Rejestracja na pilotażowej platformie „ProduktywSieci”, to nie tylko szansa na weryfikację posiadanych baz produktowych , ale również możliwość pozyskania szerokiej bazy produktów opisanych atrybutami według załączonej listy pól.

Poniżej znajdziecie Państwo przykładowe pliki ze zgromadzonymi przez nas danymi:

Przykłady bazy danych produktów

Pliki zawierają dane odnośnie wybranych kategorii produktów ze wskazaniem ich źródła pochodzenia. Dane, których źródło określono jako pochodzące z bazy „wiarygodnej” zostały wprowadzone do naszego systemu przez producentów, dystrybutorów produktów m.in. z wykorzystaniem serwisu MojeGS1 lub pochodzą z zasobów zweryfikowanych przez nas Partnerów (np. firmy BrandBank, QuintilesIMS).

Jeśli jesteście Państwo zainteresowani pozyskaniem podobnych baz z wykorzystaniem istotnych dla Was słów „kluczowych” zapraszamy do kontaktu z nami.
W okresie pilotażu możliwe jest również udostępnienie przez GS1 Polska pełnej bazy produktów. Zanim jednak uzyskacie Państwo dostęp do baz, proponujemy wykorzystanie funkcjonalności „Zweryfikuj dane” i porównaj posiadane listy numerów GTIN z naszymi zasobami.;

Pełna baza w formacie XML

Dostęp do pełnych baz wymaga spełniania czterech kroków:

Pobranie pełnej bazy wymaga rejestracji i jednorazowego uzyskania zgody (wniosek dostępny po zalogowaniu)

14807722 rekordów, 270,7 MB, data aktualizacji: 2020-05-24

Interfejs API

Alternatywnie do pobierania całej bazy danych po uzyskaniu zgody, udostępniamy prostą metodę zapytania o konkretny numer GTIN poprzez tzw. API – interfejs programistyczny działający w oparciu o usługi typu REST (specyfikacja techniczna). Aby odpytywać API należy wykorzystać wygenerowane hasło dostępu.